Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 200.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Playback Tiyatro” kişilerin kendi yaşamlarından gerçek olayları anlattığı, anlatılan anıların herhangi bir hazırlık yapılmadan canlandırıldığı özgün bir doğaçlama tiyatrosu biçimini temsil eder.

Ülkemizde yeni bir doğaçlama türü olan Playback Tiyatroda seyirciler,  anılarına, yaşadıkları duygulara ve düşüncelerine bir yolculuk yapma şansı buluyorlar. Sahnede senin anılarını merakla ve heyecanla dinleyen bir yönetmen, aktörler ve müzisyenler bulacaksın. Sen anını ve duygunu paylaşacaksın, aktörler de o an doğaçlayarak sahnede canlandıracaklar.

02 Mart Cumartesi saat 20:00’de Bedi Sanat’ta hayatın içinde olan eğlenceli, keyifli, acı tatlı tüm anılara ve duygulara dışarıdan bakma şansı yakalayacaksın.

Playback Tiyatro ile tanışın...

Playback Tiyatro insana iyi gelir...

Playback Tiyatrosu

Süre: 90 Dakika

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 02, 2024 20:00
Bitiş Mart 02, 2024 21:30
Organizatör BediSanat
Kategori Sahne
Bedi Sanat Korkut Reis Mahallesi Necatibey Caddesi 56/B
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail