Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Hey Sen! Geceyi unutulmaz kılacak bir deneyime hazır mısın? Sıradan partilere veda etme zamanı geldi çünkü seni bir efsanenin doğuşuna davet ediyoruz: Project BE Partisi! Project BE, sadece bir parti değil, bir efsane haline gelecek bir deneyim.

Heyecan ve enerji dolu bir geceye hazırlan! Her kitleden parti tutkunlarının bir araya geleceği bu etkinlikte, sınırların ortadan kalkacağı, özgürlüğün ve eğlencenin sınırsızlığını keşfedeceğiz. Gece boyunca, büyüleyici bir mekanda gerçekleşecek bu partide, özel efektlerle donatılmış bir sahne, canlı DJ performansları ve göz alıcı ışık şovları sizi bekliyor. Müziğin ritmine kapılacak, dans edecek ve unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Project BE'te, müziğin kalbinin attığı bir ortamda kaybolacak ve enerji dolu insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracak ve gecenin tadını çıkaracaksınız.

Ancak hatırlatmakta fayda var: Project BE Partisi, sıra dışı ve unutulmaz bir deneyim sunarken, sınırları zorlamak anlamına gelir. Her adımınızı özgürce atabilir, sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, güvenlik ve başkalarının haklarına saygı konusunda hassas olmanızı rica ediyoruz. Eğlenceyi sınırsız hale getirirken, sorumluluk duygunuzu da elden bırakmamalısınız. Unutulmaz bir geceye adım atmak ve Project BE deneyimini yaşamak için hazır mısın? Şimdi sıra sende!

Giyimini hazırla, enerjini yükselt ve kendini unutulmaz bir parti atmosferine bırak! Project BE Partisi'nde buluşmak üzere...

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ağustos 04, 2023 20:00
Bitiş Ağustos 05, 2023 01:00
Organizatör Night Factory
Kategori Festival
Dorock XL Venue Fitaş Şehit Muhtar Mahallesi Fitaş Pasajı İstiklal Caddesi No: 12/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail