Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Herkese Merhaba,

Odeon Events olarak 8 Aralık'ta müzik ve eğlencenin merkezi Rays Beşiktaş'ta yepyeni bir formatla karşınızdayız.

Bu formatta üniversite müzik gruplarının sahne almasının yanısıra açık mikrofon etkinliği de olacak insanların tanışması ve kaynaşması adına gossip box, shot eşini bul gibi oyunlar oynanması planlanıyor.

!! Odeon Üni Nights Sizlerle !!

Toplu Satış ve Stand bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.
@odeon.events

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 08, 2022 20:00
Bitiş Aralık 08, 2022 23:59
Organizatör Odeon Events
Kategori Sahne
Rays Beşiktaş Beşiktaş Kartal Heykeli Yanı

Yorumlar

person
mail