Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Pozitif ve negatif seslerin etnik molodilere ,karanlık vokallere dönüşeceği bu özel gecede warm-upta Aykut Uluğ kabinde Orpheus sizlerle olacak. Biletler 100 adet ile sınırlıdır.

Etkinlik öncesinde Masterchef© Eray Aksungur' un imza sıcak şarabının ücretsiz tadımı yapılacaktır. Bilete 1(Bir) Tekila ve karışık çerez dahildir.

Etkinlik girişinde kadın, erkek oranı hal, tavır üslup gibi konulara azami derece de önem gösterilecektir. Bu ve bu sebeplerden dolayı giriş yapılamayabilir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 25, 2024 19:00
Bitiş Şubat 26, 2024 01:00
Organizatör Red Zone Event
Kategori Parti
Fourteen Pub Borazanlar, M.Akif Ersoy Blv. 40/B
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail