Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

🎶 Get ready to dance to the hottest beats in town! Join us this weekend for an electrifying Reggaeton night at our vibrant dance club in the heart of Istanbul! 🌃 Let the rhythm move you as we turn up the heat with pulsating Latin vibes from Puerto Rican DJ, irresistible melodies, and non-stop dancing till the early hours. 💃🕺 Experience the ultimate fusion of culture and music as we bring the essence of Latin America to Istanbul's dynamic nightlife scene. Don't miss out on the party of the year! Grab your friends and join us for an unforgettable Reggaeton fiesta! 🔥✨

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 17, 2024 21:00
Bitiş Şubat 18, 2024 04:00
Organizatör SOEERA
Kategori Parti
Boiler Room İstiklal Caddesi No: 187 Beyoğlu İş Merkezi Kat: 7 - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail