Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

İtibarının ölümünde tamamen canlı hissetmeye, hiçbir şeyin iyi başlamadığı o kaçış arabasını son hızla sürmeye ve gerçek arkadaşlarınıza kadeh kaldırmaya hazır mısınız?

Geceye özel dekorlar, Reputation albümü, tur versiyonları, mashuplar & bu konseptte diğer şarkıları ve Taylor'ın tüm albümleriyle devam edeceğiz. Ayrıca en iyi gelen kişilere yine harika sürpriz hediyeler olacak.

Giriş biletine belirlenen 1 adet alkol dahildir.

Dress Code: Reputation

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 14, 2023 20:00
Bitiş Aralık 15, 2023 01:00
Organizatör HeidiSwiftie
Kategori Parti
Dip Disco Kadıköy Caferağa Mahallesi Güneşli Bahçe Sokak No: 53/A - Kadıköy / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail