Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Retro Night @ Club Three: Geçmişe Yolculuk!

 90'lar ve 2000'lerin altın dönemine bir yolculuk yapmaya hazır olun! Ankara'nın en gözde gece kulübü Club Three'da 15 Mayıs'ta saat 21:00'de başlayacak Retro Night ile tüm gece boyunca dans edin. 

 Ankara'nın sevilen DJ'i Kaan Özcan, sevdiğiniz hitleri çalarak sizi zamanda bir yolculuğa çıkaracak. Aynı zamanda sahnede Ankara'da adını duyurmuş Mert Şeraner yer alacak. Bunun yanı sıra Ata Mert ve Baran Arslaner, elektrikli performanslarıyla geceye hareket katacak.

Biletler şimdi satışta! Bu unutulmaz geceye katılma şansını kaçırmayın. Biletinizi Biletino, Biletimgo'dan alın veya en yakın Up Level temsilcinizle iletişime geçin.   Müziği, sihri ve anıları yeniden yaşamak için bu fırsatı kaçırmayın. Takviminize işaretleyin ve Club Three'da geçmişle partinin buluştuğu bu akşamda yerinizi alın! 

#RetroNight #ClubThreeAnkara #90lar2000lerPartisi

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 15, 2024 21:00
Bitiş Mayıs 16, 2024 04:00
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Three Ankara Çukurambar Mahallesi Besa Kule İş Merkezi 1480. Sokak - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail