Standart Bilet
Bilet Fiyatı 250.00 Satın Al
İndirimli 2 Kişilik Bilet
Bilet Fiyatı 400.00 Satın Al
İndirimli 3 Kişilik Bilet
Bilet Fiyatı 525.00 Satın Al

Etkinlik Detay

ÖNEMLİ | Etkinliğimiz 22 Aralık 2023 Cumartesi saat 19:45'de başlayacak olup, bilet satışlarımız devam etmektedir.

Hidayet Tılı Hakkında
Komedyen, Müezzin... Kaşın Yozgat Köyü'ndendir. 5 yıl Ülkücü Kadınlar Derneği'nde, 1 yıl Kürt Ocağı'nda yaşamış ve şu an da Kız Kuran Kursu'nda yaşamaktadır. 5 Şubat'ta kayda aldığı speşılını 14 Mayıs'ta yayınlamıştır. Kadın mı erkek mi olduğuna dair açıklamaları gösteride yapacaktır. Revizeyi çok sevdiği için yeni gösterisinin ismini Revizyon koymuştur. Belki bu açıklamayı da revize eder, gösteride görüşürsünüz..

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 22, 2023 19:45
Bitiş Aralık 22, 2023 20:55
Organizatör Martı Sanat Akademi
Kategori Sahne
Martı Sanat Akademi Evliya Çelebi Mahallesi, Sahil Bulvarı, Elexia, A Blok, No: 6/175, 34944 - Tuzla / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar