Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Şehrin içindeyken şehirde kaybolmaya hazır mısın?

Özel Dans Şovlarıyla Geceye yeni bir soluk katıyoruz ve Siz eğlence severler için hazırladımız 360 Videobooth alanında arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar eğlenceli videolar çekebileceksiniz, 
Videolar ücretsiz bir şekilde anında sizlere teslim ediliyor olacaktır.

Rhythmic PARTY seni büyüleyici bir atmosferin içine çekecek. Gece boyunca kendini kaybedeceğin, müziğin ritmi ile eğlencenin doruk noktalarına çıkacağın bu etkinlikte  özel bir topluluğun parçası olduğun unutulmaz bir deneyim seni bekliyor.

İstanbul'un gözde etkinlik mekanı Boâz Middle'da buluşuyoruz. Boâz Middle'ın eşsiz misafirliğiyle tanıdık yüzlerle birlikte eğlenebileceğiniz bu etkinliğimize hepinizi bekliyoruz.

Parti ve rezervasyon detayları için Mercury temsilcilerine veya Instagram'dan Mercury organizatörlerine ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ocak 24, 2024 23:00
Bitiş Ocak 25, 2024 04:00
Organizatör Mercury Lab Events
Kategori Parti
Boâz Middle Kuruçeşme Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 91 - Beşiktaş / İstanbul

Yorumlar

person
mail