1. Oturum 13:00 Grubu
Bilet Fiyatı 210.00 Satın Al
2.Oturum 15:00 Grubu
Bilet Fiyatı 210.00 Satın Al
3.Oturum 17:00 Grubu
Bilet Fiyatı 210.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Rönesans Müzik Akademisi olarak öğrencilerimizin sahne alacağı bir müzik konseri düzenleyeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Konserimiz, 05 Mayıs Pazar günü MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ Petek Salonu'nda saat 13:00'da başlayacak ve 3 farklı oturum şeklinde gerçekleşecektir.

Konserimizde öğrencilerimiz, piyano, gitar, keman gibi enstrümanlarla birbirinden güzel eserleri seslendireceklerdir. Öğrencilerimizin bu konserde sahne almaları, onların müzik becerilerini geliştirmeleri ve sahne deneyimi kazanmaları açısından çok önemlidir.

Konserimizin geliri, SMA hastası Arya Manhas'a bağışlanacaktır. Arya, SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele eden bir çocuktur. SMA, omurilikteki motor sinir hücrelerinin kaybına neden olan bir hastalıktır. Arya'nın tedavisi için çok yüksek miktarda paraya ihtiyaç vardır. Bu konserle, Arya'nın tedavisine katkıda bulunmak ve onun yaşama tutunmasına yardımcı olmak istiyoruz. 

Konsere tüm velilerimizi ve takipçilerimizi davet ediyoruz. Konserimize katılmanız, öğrencilerimizin müzik yolculuğunda onlara destek vermeniz ve Arya'nın tedavisine katkıda bulunmanız bizim için çok anlamlı olacaktır.

Konser biletleri, 200 TL'den satışa sunulmaktadır. Biletlerinizi Rönesans Müzik Akademisi'nden satın alabilirsiniz. Ya da profil sayfamızda bulunan bağlantıdan online bilet olarak ta satın alabilirsiniz.

 

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 05, 2024 13:00
Bitiş Mayıs 05, 2024 18:00
Kategori Konser
Denizli Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi Sırakapılar Mahallesi 1581. Sokak No: 4 - Merkezefendi / Denizli
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail