Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

17 NİSAN ROXY İSTANBUL'DA SANSAR SALVO SEVENLERİ İLE BULUŞUYOR 

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 17, 2024 21:00
Bitiş Nisan 18, 2024 05:00
Organizatör UNİSOCİAL
Kategori Konser
Roxy Club İstanbul Sıraselviler Caddesi Arslan Yatağı Sokak No: 3 - Taksim - Beyoğlu / İstanbul

Yorumlar

person
mail
Mustafa Safa Gürsoy Ben gözden dolayı engelli bir misafirim veya insanım sansar Salvo nun konserine gitmek istiyorum refakatçim ile birlikte ama bilet konusunda yardımcı olabilir misiniz acaba bana Mart 15, 2024 @ 00:22:26
UNİSOCİAL tabi yardımcı olalım