Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Santa's New Year Celebration bu defa 'Santas College Party' hikayesiyle şehrin bu konsepte en uygun mekanı olan Ted Koleji Kolej'IN tesislerinde gerçekleşiyor olacak!

Süreç içerisinde gelenekselleşen, geçtiğimiz yıllarda SwissOtel'de 'Santa's Garage', Milyon Performance Hall'de 'Santa's Capital' ve daha pek çok konsepti hikayeleştirerek sunan etkinliğin devamı niteliğinde.

Barbekü alanı, marshmallow yakma yarışması, sıcak şarap ikramı, oyun & aktivasyon alanları, saatler sürecek non-stop müzik ziyafeti ve daha fazlasıyla şehri sallayacak bu geceye ulaşım da ücretsiz gerçekleşiyor olacak!

Santa'nın bu defa kolej yıllarına döneceği ve akıllardan yıllar boyu silinmeyecek daha pek çok sürprizini hazırladığı 'Santa's College Party' 31 Aralık gecesi Ted Ankara Koleji Kolej'IN tesislerinde sizlerle.

Biletler bütün online platformlar ve temsilcilerde!

Ayrıntılı bilgi için @santasnyecelebration hesabını takip et!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 31, 2023 20:00
Bitiş Ocak 01, 2024 05:00
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Kolej-IN Taşpınar, 2800. Cadde No:5/B, 06830 - Gölbaşı / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail