1. Dönem Avantajlı Bilet
Bilet Fiyatı 325.00 Satın Al
1. Dönem Avantajlı 2 Kişilik Bilet
Bilet Fiyatı 550.00 Satın Al

Etkinlik Detay

4 Yıl aradan sonra bir ilk! Sold Out Bir Rap Konserine daha Hazır Olun! Türkçe Rap'in cesur yüzü Şehinşah, IKARUS Albümü'nün yayını sonrasında İzmir Ooze Venue'de Konser verecek! JoinPLUS'ın düzenlediği bu konserde biletler tükenmeden HEMEN YERİNİ AYIR

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 08, 2024 20:00
Bitiş Mayıs 08, 2024 23:59
Organizatör JOIN plus
Kategori Konser
Ooze Venue Erzene Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 46 - Bornova / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail