Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

DARETEAM sunar !

‘’ Ters yönde seyreden bir sevgililer günü kutlaması ! ‘’

Geçtiğimiz yıl temasıyla inanılmaz konseptleriyle koreografileri ve DJ performanslarıyla başkentin en ihtişamlı kapalı performans alanına sahip olan Milyon Performace Hall de gerçekleştirdiğimiz  ‘’SEVGİLİSİZLER GÜNÜ'' hikayesinin üçüncüsü yine 14 Şubat'a özel tasarlanan muazzam konsept 

DJ performansları ve baş döndürücü aurasıyla belkide yeni ilişkilere yön verecek #kısmetdeğilseolmaz mottosuyla sizleri bekliyor olacak !

DJ STAGE - MAIN 

  • TOREADORSS
  • VESİM İPEK  

WARM UP 

  • BERK DEMİRTAŞ 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 14, 2024 19:30
Bitiş Şubat 15, 2024 03:30
Organizatör Dare Team
Kategori Parti
Milyon Performance Hall Ankara Bahçelievler Mahallesi Azerbaycan Caddesi No: 41 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail