Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Şehrin içindeyken şehirde kaybolmaya hazır mısın?
Geceye yeni bir soluk katıyoruz ve bu geceden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

İstanbul'un incisi Litt Kuruçeşme'de buluşuyoruz. Litt’in eşsiz misafirliğiyle tanıdık yüzlerle ve influncer kitlemiz ile birlikte eğlenebileceğiniz bu etkinliğimizin detayları şu şekildedir;

Snowdump seni büyüleyici bir atmosferin içine çekecek. Gece boyunca kendini kaybedeceğin, Kar festivalinin gerçek olacağı ve özel bir topluluğun parçası olduğun sıradanlıktan uzak unutulmaz bir deneyim seni bekliyor Justsayın’ın sahne alacağı Snowdump'ta dj’lerimizin kayak kıyafetleriyle sahne alacağı ve kar makineleriyle ortamın enerjisini değiştireceği bu gecede sende bize eşlik et.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 03, 2024 23:00
Bitiş Mart 04, 2024 04:00
Organizatör 7Events Organization
Kategori Parti
Litt Kuruçeşme Kuruçeşme Mahallesi Muallim Naci Caddesi No: 71 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail