Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

DÜNYANIN EN SOSYAL ETKİNLİĞİ 

Rekabet, entrika, kahkaha ve muhabbet! 
Yeni insanlarla tanışıp hızlıca  kaynaşmanız için tasarlanmış oyunlarla  eğlence dolu bir gece! Etkinliğimize çekinmeden tek başına  veya arkadaşlarınla katılabilirsin, bizler seninle arkadaş olmak için orada olacağız.🤩 ❤️‍🔥

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 02, 2024 20:30
Bitiş Nisan 02, 2024 23:00
Organizatör Sociallovers
Kategori Festival
Entropi Gastropub Osmanağa Mahallesi Serasker Caddesi Piri Çavuş Sokak No: 6 - Kadıköy / İstanbul

Yorumlar

person
mail