Tek Kişilik Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 250.00 Satın Al
Çift Kişilik Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 450.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Musical Face-Off: 17.000 TL Ödüllü Büyük Rap Yarışması ve Stabil Konseri!

Kameralar hazır, sahne ayarlandı ve mikrofonlar açık! Musical Face-Off için geri sayım başladı! 9 Mayıs Perşembe günü İzmir Ooze Venue’de, Fonetik Medyadan SELİMCAN ÖNER'in sunacağı ve Stabil’in de sahne alıp kazananı açıklayacağı yarışmada bize katılın! 20 sanatçının yarışacağı ve Stabil'in Konser vereceği bu özel gecede sınırları zorlayan bir deneyim yaşayın!

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 09, 2024 19:30
Bitiş Mayıs 09, 2024 23:50
Organizatör JOIN plus
Kategori Konser
Ooze Venue Erzene Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No: 46 - Bornova / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail