Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

🎉🌟 18 Şubat'ta Büyük Partiye Davetlisiniz! 🎉🌟

Sevgili partiseverler! Beklenen gece nihayet geldi! 18 Şubat 2024'te Beşiktaş'ın en popüler mekanlarından Raum Akaretler'de, unutulmaz bir partiye hazır olun! Kapılarımız saat 22:00'da açılacak ve gecenin keyfi sabaha kadar sürecek!

Bu muhteşem geceyi kaçırmamanız için biletler şimdi satışta! Hemen yerinizi ayırtın ve unutulmaz anların bir parçası olun! Eğlence dolu müzikler, sınırsız dans ve enerji dolu bir atmosfer sizi bekliyor. 

📅 Tarih: 18 Şubat 2024 
📍 Yer: Raum Akaretler, Beşiktaş 
⏰ Kapı Açılış Saati: 22:00

Bu unutulmaz geceyi kaçırmayın, biz sizi bekliyoruz! ✨

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 18, 2024 22:00
Bitiş Şubat 19, 2024 04:00
Organizatör Kampway
Kategori Parti
Raum Akaretler Vişnezade Mahallesi Şair Nedim Caddesi No: 29 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail