Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Loca ve Stand Rezervasyonları İçin: 90 (555) 014 14 98

Excevent Organization, Techno müzik dinleyicisiyle 11 Haziran'da ZOE GARDEN'da buluşuyor.

ME | IN, JUNIOR MICHAELSON, UMUT AKYILDIZ, RIDVAN FİDAN, WHOCARES, MÜJDAT TUNA gibi isimlerin sahne alacağı gecenin başlangıcında ATAKAN IŞIK, gün batımında güzel bir tanışma performansı gerçekleştirecek.

!! Bu muhteşem etkinliği kaçırmayın !!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 11, 2023 19:00
Bitiş Haziran 12, 2023 03:00
Kategori Parti
Zoe Garden İstiklal Caddesi No: 56 Grand Pera AVM Kat: 5 No: 76 - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail