Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

SWIFTIES!

13 ARALIK’TA TAYLOR SWIFT’IN 34. DOĞUM GÜNÜNÜ HEP BİRLİKTE FIRIN İSTANBUL’DA KUTLUYORUZ!

Taylor Swift’in doğum gününe adadığımız bu partimizde yine tüm albümlerden en sevdiğiniz şarkılar çalacak, bağırarak eşlik edip doyasıya dans edeceğiz.

Tek fark, bu sefer dekorlarımız Taylor’ın doğum gününe özel olacak ve sizlere bu temaya uygun çok tatlı sürprizlerimiz ve hediyelerimiz olacak.

Partimizde yine ödüllü bir cosplay yarışmamız olacak, bu sefer tema doğum günü olduğu için cosplayini doğum günü temasıyla yapanların bonus puan kapacağını unutmayın.

13 Aralık saat 19:00’da Fırın İstanbul’da başlayacak etkinliğimiz için biletlerimiz sınırlı sayıda satışta olacak. Fandom ruhunu sonuna kadar yaşayacağımız bu önemli etkinliği birlikte geçirmek için bir an önce biletinizi almayı unutmayın.

(Etkinliğimiz 18 yaş ve üzeri içindir)

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 13, 2023 19:00
Bitiş Aralık 14, 2023 00:00
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
Fırın İstanbul Maslak Mahallesi Ahi Evren Caddesi No: 6 - Sarıyer / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail