Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

HEY SWIFTIES, HEP BİRLİKTE TAYLOR SWIFT ŞARKILARI DİNLERKEN TANIŞIP BİRLİKTE FRIENDSHIP BRACELET HAZIRLAYALIM MI?

Etkinliğimizde size sağlıyor olacağımız sınırsız boncuk, süs ve misina gibi bileklik malzemelerini kullanarak dilediğiniz kadar bileklik yapabilirsiniz.

İçeride Taylor Swift şarkıları çalarken yeni Swiftie'lerle tanışıp onlarla birlikte dostluk bilekliği hazırlama şansı yakalayacağınız bu etkinliğimize her yaştan katılım sağlayabilirsiniz.

Etkinliğimizde yeni tanıştığınız Swiftie'lerle, 3 Kasım'da vizyona girecek Eras Tur filminde, düzenlediğimiz Taylor Swift gecelerinde, hatta belki de Eras Tour'da hazırladığınız bileklikleri değiş tokuş etmeyi unutmayın <3

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 28, 2023 12:00
Bitiş Ekim 28, 2023 15:30
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
Coffee de Madrid Emek Emek Mahallesi Bişkek Caddesi No: 68/B - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail