Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

HEY SWIFTIES, HEP BİRLİKTE TAYLOR SWIFT ŞARKILARI DİNLERKEN TANIŞIP BİRLİKTE FRIENDSHIP BRACELET HAZIRLAYALIM MI?

Etkinliğimizde size sağlıyor olacağımız sınırsız boncuk, süs ve misina gibi bileklik malzemelerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bir içecek de hediyemiz.

İçeride Taylor Swift şarkıları çalarken yeni Swiftie'lerle tanışıp onlarla birlikte dostluk bilekliği hazırlama şansı yakalayacağınız bu etkinliğimiz her yaşa açık olup iki seanstan oluşacaktır.

İlk seansımız öğlen 12:00'da başlayıp öğleden sonra 15:30'da bitecek olup, ikinci seansımız 16:00'da başlayıp 19:30'da bitecektir.

Kapasite durumuna göre önceki etkinliğe katılanlar ek ücret karşılığında uzatma talep etme hakkına sahiptir.

Etkinliğimizde yeni tanıştığınız Swiftie'lerle, 3 Kasım'da vizyona girecek Eras Tur filminde, düzenlediğimiz Taylor Swift gecelerinde, hatta belki de Eras Tour'da hazırladığınız bileklikleri değiş tokuş etmeyi unutmayın <3

Bilete Dahil Olanlar
- Bileklik yapımı için sınırsız boncuk, misina ve süs.
- Bir adet içecek.
(Milkshake / Frozen / Kahve Çeşitleri)

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 22, 2023 12:00
Bitiş Ekim 22, 2023 19:30
Organizatör Pop Cult
Kategori Diğer
Nüzhetiye Cafe & Bistro Türkali Mahallesi Nüzhetiye Caddesi No: 60 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail
Şilan Sinem Bedük Peki İstanbul'da yakın zamanda tekrarlanacak mı? Ekim 19, 2023 @ 12:09:13
Pop Cult Şimdilik programımızda yok, ama gelecekte olacak etkinliklerimizi kaçırmamak için İnstagram @popcult.tr adresini takip edebilirsiniz.
Şilan Sinem Bedük Etkinliği geç gördük, kızım çok katılmak istiyor. Ancak biletler tükenmiş görünüyor, çok çok üzüldü. Kapıdan alma şansımız olur mu? Teşekkürler, Ekim 19, 2023 @ 11:25:38
Pop Cult Kısıtlı yerimiz olduğu için maalesef ek kontenjan açma şansımız yok.