Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

SWIFTIES HAZIR MIYIZ?

Hepimizin hep hayalini kurduğu TAYLOR SWIFT GECESİ şimdi Ankara'da!

Son gücünüzle bağırıp kimse izlemiyormuşçasına dans etmeye, yeni Taylor Swift hayranlarıyla tanışıp doyasıya eğlenmeye hazır olun!

Taylor Swift farklı albümlerinden en sevdiğimiz şarkılara hep birlikte eşlik etmek için 28 Eylül Perşembe akşamı Tünel Ankara'da buluşalım!

Müzik, dans ve heyecan dolu anların yanı sıra, cosplay yarışmamız, bu geceye özel dekorlar, kokteyller ve sürprizlerle sizi bekliyor olacağız.

Hemen biletlerinizi alın ve bu gecenin tadını çıkarın!

Daha fazlası için instagram adresimiz @popcult.tr'yi takip etmeyi unutmayın.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Eylül 28, 2023 20:00
Bitiş Eylül 29, 2023 01:00
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
Tünel Ankara İşçi Blokları 1533. Caddesi No: 2/27 - Çukurambar - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail