Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Taylor Swift’in The Tortured Poets Department albümünün çıkışını kutlamak için yeniden bir TS Night’ta bir araya geliyoruz Swifties 💗

Yeni albüme özel dekorlarımız, fotoğraf çekinme alanlarımız ve kokteyllerimiz olan partimiz kendinizi TTPD eranızda hissetmek için birebir. Aynı zamanda en “Taylor Swift veya TTPD” giyinen fanlara sürpriz hediyelerimiz olan bir cosplay yarışmamız olacak. Kostümlerinizi hazırlamayı unutmayın 😍

Gecemizde en sevdiğiniz Taylor Swift şarkıları çaldığında kimse izlemiyormuşcasına dans edip eğlenmeyi ve bağıra bağıra şarkı söylemeyi unutmayın. Albüm yayınlandığında favori şarkılarınızı partide çalmamız için instagram hesabımız @popcult.tr ‘ye iletebilirsiniz 🤍

Etkinliğimiz 18 yaş ve üzeri içindir.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 19, 2024 20:00
Bitiş Nisan 19, 2024 23:59
Organizatör Pop Cult
Kategori Parti
Hangout Cure Kazımdirik Mahallesi Üniversite Caddesi No: 94/A - Bornova / İzmir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail