Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Klein, Kastel ve Suma gibi Türkiye’nin en iyi techno mekanlarında sahne alan Leyna, techno ruhunu Trabzon'a getiriyor. Gökhan Tutum ile beraber eğlencenin sınırlarda yaşanacağı geceye Mono Disco'da eşlik et!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 16, 2024 21:00
Bitiş Şubat 17, 2024 03:00
Organizatör KÖROĞLU MEDİA
Kategori Konser
MONO Trabzon Yalıncak Mahallesi Rize Caddesi - Ortahisar / Trabzon
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail
Sobhan Amiri Biz geldik da burda 18 altı yaşında olduğumuz için Girmeye izin vermediler ve dediler ki giremediğimiz için ödemeye için parannizi geri iade olucak Şubat 16, 2024 @ 22:17:08
KÖROĞLU MEDİA Merhaba , Açıklama kısmında tüm şartlar yer almakta biletlerimiz de değişiklik ve iade yoktur.