Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Taylor Swift'in yeni albümü “The Tortured Poet’s Department” 19 Nisan'da çıkıyor. Biz de albümü birlikte dinleyip kutlamaya sizi aramıza davet ediyoruz!

Biliyorsunuz ki en güzel partiler her zaman albüm dinleme partileridir. Siz de bu coşkuyu bizimle tatmaya hazır mısınız? Sürprizlerle dolu bir gece, fotoğraf köşesi,  yeni arkadaşlıklar ve eğlence dolu bu gece için aramıza davetlisiniz!

**YENİ ALBÜM 20:00'DA DİNLENMEYE BAŞLANACAK, DAHA SONRA TÜM ALBÜMLERE GEÇİLECEKTİR.

**GECEYE EN İYİ GÖRÜNÜMLE GELEN KİŞİYE SÜRPRİZ TAYLOR SWIFT ALBÜMÜ HEDİYE EDİLECEKTİR.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 19, 2024 20:00
Bitiş Nisan 20, 2024 02:30
Organizatör HeidiSwiftie
Kategori Parti
Feraye Nevizade Teras Hüseyinağa Mahallesi Kameriye Sokak Nevizade Sokak No: 11/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail