Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

This week Three Seasons of Love will show you your favorite love stories from three famous Broadway musicals, being; Hamilton, Bonnie & Clyde and Hadestown. Come and join Eliza & Alexander, Bonnie & Clyde, Orpheus & Eurydice on their road to find and protect their love.

Bu hafta Three Seasons of Love size üç favori müzikaliniz; Hamilton, Bonnie & Clyde ve Hadestown'dan aşk hikayeleri gösterecek. Hadi gelip Eliza & Alexander, Bonnie & Clyde, Orpheus & Eurydiceye aşklarını bulma ve onu koruma yolculuklarında katılın.

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Aralık 20, 2022 20:00
Bitiş Aralık 20, 2022 22:00
Kategori Sahne
Ankara Sanat Tiyatrosu Üniversiteler Mahallesi Bilkent Center 1597. Caddesi No: 3/86 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail