Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Sömestır dönüşünü Shawty Organizasyon ile kutlamaya hazır mısın?

Shawty Organizasyon'un 25 Şubat Pazar günü saat 21:00'da Kastel'de gerçekleşecek olan University Party Vol2 etkinliğinin biletleri şimdi Biletimgo’da!

Sömestır tatilinin sona erdiği bu özel gecede, Kastel'de gerçekleşecek partisever buluşması için hazır mısınız? Üniversite öğrencilerine özel bu etkinlikte, farklı üniversitelerden gelen partiseverlerle tanışma fırsatını kaçırmayın!

Arkadaşlarınızla birlikte gelip samimiyetinizi pekiştirecek, 7 devlet ve 28 vakıf üniversitesinden 1000'den fazla katılımcıyla samimi atmosferde buluşacaksınız. Eğlencenin doruklarına çıkın!

Daha önce 1700 kişiyle gerçekleştirdiğimiz bu muazzam etkinliği, şimdi daha da büyüterek 7 devlet ve 28 vakıf üniversitesiyle buluşturuyoruz. Bu gece boyunca 5 farklı DJ performansı, sürpriz bir sanatçı ve çeşitli dans şovlarıyla adeta büyüleneceksiniz. Unutulmaz anılar biriktirirken, müziğin ritmiyle dans edecek ve enerjinizi zirveye taşıyacaksınız.

VIP Bilet ile: İlk İçeceğiniz Bizden! VIP biletinizi alarak ayrıcalıklı bir gece yaşamaya hazır olun! VIP biletin içerisine ilk içeceğiniz dahil, size özel ayrıcalıklarla dolu bir deneyim yaşayacaksınız.

Kastel'in büyülü atmosferinde, kaliteli müzik ve özel ayrıcalıklarla dolu bir gece geçirmek için yerinizi şimdiden ayırtın.

Line Up:
- Atlas
- Nastoras
- Emirhan Büyükçakal
- Aleyzo

Bu muhteşem geceye katılmak için vakit kaybetmeden biletinizi alın, unutulmaz bir Sömestır Dönüş Partisi'ne ortak olun!

Sonsuz Eğlence ve Unutulmaz Anılar Sizi Bekliyor!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 25, 2024 21:00
Bitiş Şubat 26, 2024 04:00
Organizatör Shawty Organization
Kategori Parti
Kastel Hüseyinağa Mahallesi Kamer Hatun Caddesi No: 10 - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail