WELCOME
Bilet Fiyatı 220.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Her sene başı geleneksel olarak düzenlediğimiz Welcome Party bu sene istanbul'un gözdesi olan KASTEL'de düzenliyoruz.

16 farklı üniversitenin katılacağı, binlerce kişinin aramızda olacağı birbirinden yetenekli, istanbul'un en iyi 7 DJ İ sizler için sahnede olacağı muazzam bir gece bizleri bekliyor. Biletini alarak aramıza katıl ve yeni insanlar yeni hikayeler yazmaya hazır ol.

İlkleri sonuna kadar yaşamak İçin aramıza katıl

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 05, 2023 21:00
Bitiş Ekim 06, 2023 05:00
Organizatör UNİSOCİAL
Kategori Parti
Kastel Hüseyinağa Mahallesi Kamer Hatun Caddesi No: 10 - Beyoğlu / İstanbul

Yorumlar