Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Up Mix Karnaval çok yakında!

uplevel’in 3. yılına özel 3 ayrı konsept, 13 farkli dj, 3 rapci ve 3 farkli dans gösterisiyle up mix 03.03.2024’te seninle 

what’s missing? konseptiyle bir partide olmasını istediğin ve gittiğin her partide eksikliğini duyduğun şeylerin tamamı burada! dansöz de mi gelecekmiş? 

neon light ✨ konsepti sayesinde renkli bilekliklerimiz ve girişte yapılacak neon makyajla tüm gün ışıl ışıl parlayacaksın

utopia & distopia konsepti sayesinde mekanın atmosferi seni büyüleyecek, sahne arkası dekorları ve özel dans gösterileri sayesinde bu etki gece boyu sürecek 

sen de bu büyüleyici deneyimi kaçırmamak için takviminde 3 mart’ı işaretle!

mekan : three
tarih/saat : 3 mart 
kapı açılış : 20.00 
kapı kapanış : 05.00

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 03, 2024 20:00
Bitiş Mart 04, 2024 05:00
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Three Ankara Çukurambar Mahallesi Besa Kule İş Merkezi 1480. Sokak - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail