Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

İstanbul’un önde gelen organizasyonlarından olan Vibe Enterprise ve Aero, 16 Şubat Cuma günü Kuruçeşme’de boğaz manzarası eşliğinde şehrin en büyük sevgililer günü partisini organize ediyor!!

Etkinliğin girişinde misafirlerimizin eline çizilecek yeşil daire (single), sarı kare (confused) ve kırmızı üçgen (taken) neon sembolleri ile ilişki durumunuzu belirtebileceğiniz konsept partimizde herkes için yer var.

Boğaz manzarası ve tanıdık yüzler eşliğinde sevgililer gününü kutlayacağımız aynı zamanda da pek çok yeni insanla tanışarak çok eğleneceğimiz bu partiye herkesi bekliyoruz 🥂🥂

Tim Titze ve Kaan Ata'nın sahne alacağı etkinliğimize pek çok influencer katılacak, çeşitli sürprizler ve temasal süslemelerin olacaktır.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 16, 2024 23:00
Bitiş Şubat 17, 2024 04:00
Organizatör Vibe Entertainment
Kategori Parti
Litt Kuruçeşme'nin Üstündeki Etkinlik Alanı Ortaköy, Muallim Naci Caddesi - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail