Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Bu gece bir başka gece… çünkü vampirler şehre indi! Gece boyunca karanlık parçaların yüksek temposuyla dans etmeye ve eğlenmeye geldiler. Vampirlerimize özel ikramımız ile filmlerden fırlamış bir geceye sizler de davetlisiniz. Sarımsaklı yiyecekler partiden sonra lütfen.

Dress Code: Vampir (sayıyla sınırlı olmak üzere gelenlere geceye özel hazırlanan kokteyl shot'ımızdan ikram edilecektir)

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 25, 2024 22:00
Bitiş Mayıs 26, 2024 02:00
Organizatör Pitch Black Events
Kategori Parti
Cute the Wonderland Kavaklıdere Mahallesi Bestekar Caddesi No: 38/3 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail