Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

• Vasfi Bingölbalı, tek kişilik stand-up gösterisiyle 17 Nisan, Çarşamba; 20:30’da Sahne Beşiktaş’ta. Gösteri esnasında çekim yapılacaktır.

• Gelmiş geçmiş en renkli ve cesur stand-up gösterilerinden biri için hazır mısınız? Vasfi Bingölbalı, politik mizahın sınırlarını zorlayan, ofansif ve sürükleyici stand-up gösterisiyle sahnede!

• Sıra dışı mizah anlayışı ve alışılmışın dışında bir performansla dolu bu gösteriyi kaçırmayın. Unutulmaz bir gece ve bol kahkaha garantisi sizi bekliyor.

Etkinlik Kuralları

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 17, 2024 20:30
Bitiş Nisan 17, 2024 21:45
Organizatör Aydos Oba
Kategori Stand-Up
Sahne Beşiktaş Abbasağa Mahallesi Leşker Sokak No: 4 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail