1 Phase Ticket
Bilet Fiyatı 500.00 Tükendi
2 Phase Ticket
Bilet Fiyatı 600.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Dünyaca Ünlü Sanatçılardan ülkemizi büyük festivallerde gururla temsil eden Ümmet Özcan Türkçe Rap dünyasının en önemli isimlerinden Murda ve Türkçe rock un önemli gruplarından skapova Vega Fest Sahnesinde

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 04, 2024 12:00
Bitiş Mayıs 04, 2024 23:59
Organizatör Uplevel Event
Kategori Festival
Nata Vega Outlet AVM Akşemsettin Mahallesi 2308. Sokak No: 1/A - Mamak / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail