Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Türkiye'nin en eğlenceli ekibiyle 'Jet' deneyimini yaşamaya hazır mısın?

17 Haziran Cuma günü Milo Tower İstanbul'da 'Wake in Transmission' Jet Rekt ve Madrasa Records sunumuyla geliyor. Semih Tuncer, RoDembran ve RKK ile müziği ve enerjisiyle dopdolu bir gece sizleri bekliyor.

Sen de bu tecrübeye hazırsan çok geç olmadan biletimGO üzerinden biletini alabilirsin!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlikte cinsiyet dağılımına dikkat edilecektir.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 17, 2022 22:00
Bitiş Haziran 18, 2022 06:00
Organizatör Jet Rekt
Kategori Parti
Milo Tower Levent Mahallesi Meltem Sokak İş Kuleleri Kule 3 No: 8 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar