Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Yeni sezonda üniversitelerin açılışıyla başlıyoruz!

Öğrencilerin kalesi IF Beşiktaş'ta düzenleyeceğimiz Welcome to University konseptli etkinliğimizde sen de eğlenceye varmısın?

Özel dans şovları birbirinden yetenekli line upıyla bu eşsiz gecede biletinin yanında bir adet favori biramız Efes Pilsen ve Parrashit Shot ikram!

IF Beşiktaş'taki etkinliğimizin bitişinde hız kesmeden İstanbul'un gözde gece kulübü FIRIN'da gece devam ediyor olacağız!

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ekim 09, 2022 07:00
Bitiş Ekim 10, 2022 01:00
Organizatör Parrashit Organization
Kategori Festival
IF Performance Hall Beşiktaş Cihannüma Mahallesi Has Fırın Caddesi Akmaz Çeşme Sokak No: 26 - Beşiktaş / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar