Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 200,00 Satın Al

Etkinlik Detay

Kapa gözlerini ve iyi dinle, ritmin sesini. Hissediyor musun yazın ilk esintilerini ? Yaz kendini hissettirdi bile. Ya sen enerjini sonuna kadar harcadığını hissetmek için ne bekliyorsun ? 21 Haziranda RIDDIM’da buluşup hep beraber yazı karşılıyor, modumuzu nirvanalara çıkarıyoruz ! Hadi sen de bize katıl ! Eğlencenin doruklarında görüşelim ! Üstelik 1 free shot senin için ücretsiz ! Detaylar için DM atmaktan sakın ama sakın çekinme.

Etkinlik Kuralları

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Haziran 21, 2024 22:00
Bitiş Haziran 22, 2024 04:00
Organizatör Palm Oganization
Kategori Parti
RIDDIM Club Cihangir Cihangir Mahallesi Sıraselviler Caddesi No: 35/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail