Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Şehrin içindeyken şehirde kaybolmaya hazır mısın?

Geceye yeni bir soluk katıyoruz ve bu geceden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

İstanbul'un gözde etkinlik mekanı Tabu Karaköy'de buluşuyoruz. Tabu'nun eşsiz misafirliğiyle tanıdık yüzlerle ve influncer kitlemiz ile birlikte eğlenebileceğiniz bu etkinliğimizin Detayları Şu şekildedir ;

Wingman seni büyüleyici bir atmosferin içine çekecek. Gece boyunca kendini kaybedeceğin, sırların ortaya çıkacağı ve özel bir topluluğun parçası olduğun sıradanlıktan uzak gizemli ve unutulmaz bir deneyim 
Just Sayin-Samih-Bahadır Elik-Selen Kaba’nın sahne alacağı HIMYM konseptli Wingman partimizin konsepti şu şekildedir;

Konsept Bilgisi :

-Etkinlikte sevgili olan katılımcılarımıza kırmızı, sevgilisi olmayan katılımcılarımıza yeşil bileklik verilecektir.

-Mavi bileklikli "Wingman" ekip arkadaşlarımız tarafından yeşil bileklikli katılımcılarımız rastgele şekilde tanıştıralacaktır ve matchleşme durumunda kendilerine yeni özel bir renk bileklik verilecektir ve ekiplerimize söyleme durumunda wingerman ve wingergirl olarak seçileceklerdir.

Parti ve rezervasyon detayları için Mercury temsilcilerine veya Bu Event Temsilcilerine Instagram'dan Buevent ve Mercury Organizatörlerine ulaşabilirsiniz.

Herkesi etkinliğe bekliyoruz

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Şubat 18, 2024 23:30
Bitiş Şubat 19, 2024 05:30
Organizatör Mercury Lab Events
Kategori Parti
Tabu Karaköy Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Necatibey Caddesi No: 66/B - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail