Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Bolu!!! 

Kaliteli eğlencenin tek adresi Wolf Organizasyon Bolu'nun düzenlediği Villa Party'e hazır mısınız?

ÖĞRENCİ KİMLİK KARTI ZORUNLUDUR

31 Mayıs - 1 Haziran tarihlerinde Bolu'da özel bir lokasyonda düzenlenen çadır kamplı villa partide çılgınlar gibi eğleneceksiniz..

3 gün boyunca birbirinden özel DJ'ler, aktiviteler, kamp ve doğanın bir araya gelmesi ile birlikte sizleri muhteşem bir eğlence bekliyor..

Deep House, Electro House, Future House, Future Bass, Bass House, Melodic Techno, Tech House, Progressive House, HardStyle, Trance ve Commercial Music soundlarını duyacağınız bu iki günde DJ'lerimiz sizlere unutamayacağınız anlar yaşatacak.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 31, 2024 12:00
Bitiş Haziran 01, 2024 00:00
Organizatör Wolf Organizasyon
Kategori Parti
Private Location Private Location
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail