Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Sevgili Yalan Dünya severleri, muhteşem bir parti için Beyoğlu’na bekleniyorsunuz!

Yıllar sonra Beyoğlu’nda, hafızalarımızda en güzel noktada yer edinmiş Yalan Dünya’yı hep beraber kutlayacağız. Hem dans edeceğiz, hem diziden kesitlere hep beraber güleceğiz hem de birbirinden eğlenceli oyunları beraber oynayacağız.

Konsept

Tüm gece sürecek olan bu etkinlikte, dev bir led ekranda her karaktere göre özel seçilmiş şarkılar eşliğinde hem diziyi anacağız hem de hiç durmadan dans edeceğiz. Şarkılar 2010’lara duyduğumuz özlemi gidermemizi sağlayacak! Çalacak şarkılara dair kesitler etkinliğe kadar her gün sayfamızda paylaşılacak! 

Diziden kesitleri hep beraber izleyeceğiz ve muhteşem replikleri hep beraber anacağız. İlerleyen saatlerde ise yakında duyuracağımız bazı sürprizlerimiz ve inanılmaz derecede eğlenmenizi sağlayacak oyunlarımız sizleri bekliyor olacak.

Ödül

Selinay Yalçın’ın sunuculuğu eşliğinde en iyi Yalan Dünya kostümüyle gelen 1 kişiye özel yapım Tülay bebeği, 10 kişiye ise sürpriz hediye!

Yemek ve İçecek

Diziden ilham alınarak kurulacak yemek standlarından, dizide gördüğümüz lezzetleri tadabilecek, geceye özel menüye eklenecek olan diziyle alakalı kokteyllerle ise eğlencenize yeni bir boyut katabileceksiniz.

İkramlar

Gece boyunca sizleri özel ikramlarımızla karşılayacağız.

Özel Dekorlar

Yalan Dünya’nın efsanevi mekanlarından esinlenilerek özel tasarlanmış dekorlarla sarılmış bir ortamda, dizinin karakterlerinin ve unutulmaz anlarının ruhunu yeniden yaşayacaksınız. Her an, her köşe Yalan Dünya’nın dokunuşunu taşıyacak.

Etkinlik biletlerimiz sınırlı sayıda olacak. Yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Yıllar sonra yeniden Beyoğlu’nda, Yalan Dünya’da görüşmek üzere…

Biletler biletimGO’da!

🚨Etkinlik 18 yaş ve üzeri içindir. 18 yaşından küçük katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Nisan 30, 2024 20:00
Bitiş Mayıs 01, 2024 02:00
Organizatör Petersays Events
Kategori Parti
Dorock XL Venue Fitaş Şehit Muhtar Mahallesi Fitaş Pasajı İstiklal Caddesi No: 12/A - Beyoğlu / İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail