Bilet satışları organizatör tarafından duraklatılmıştır.

Etkinlik Detay

Yapı Zirvesi'23 için ön kayıtları açıldı !!!

20-21 Mayıs tarihlerinde 3.sünü düzenleyeceğimiz, kulübümüzün ve Eskişehir'in en büyük yapı-mimari etkinliklerinden biri olan Yapı Zirvesi'23 etkinliğimizde sektörde lider şirketleri ve alanlarında uzman konuşmacıları ağırlıyoruz.

Birçok network, workshop ve Türkiye'de sadece Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde bulunan ESQUAKE Sismik İzolatör Test Laboratuvarı'nı ziyaret edebileceğin ayrıca katılım sertifikasına sahip olacağın bu etkinlikte sen de aramızda olmak istiyorsan biyografimizdeki linkten hemen kaydını oluştur!

Ön kayıt dönemine özel kısa bir süreliğine YAPIZİRVESİ23 koduyla indirimli biletine sahip olabilirsin.

!! Haydi sen de bu heyecana ortak ol !!

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 20, 2023 09:00
Bitiş Mayıs 21, 2023 18:00
Organizatör ESTÜYAP
Kategori Topluluklar
Eskişehir Teknik Üniversitesi Gazipaşa Mahallesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü - Tepebaşı / Eskişehir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar