Giriş Bileti
Bilet Fiyatı 60.00 Satın Al

Etkinlik Detay

Eskişehir’in en büyük yapı mimari etkinliği olan YAPI ZİRVESİ'24 ile karşınızdayız ! ❤️🤍🎉🏗️

9-10 Mart tarihlerinde Eskişehir Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleşek olan Zirvemizin konsepti "Yapı Sektörünün Geleceğini Şekillendiren Teknolojik İnovasyonlar" olacaktır. 💫

YAPI ZİRVESİ’24: yapay zeka destekli tasarım, akıllı yapılar, dijital inşaat yönetimi ve yeşil bina teknolojileri gibi konuları kapsayan zengin bir içerik sunacak. Sektörün önde gelen isimleri ve uzmanları, katılımcılarla bir araya gelerek sektördeki son gelişmeleri ve gelecek trendlerini tartışacaklar.

Heyecan verici workshoplar, ilham verici Start-Up panelleriyle kendini geliştirebileceğin, aynı zamanda katılım sertifikası elde edebileceğin, zengin fuaye alanıyla keyifli zaman geçirebileceğin bu etkinliğimizde yerinizi hemen ayırtın ! Geleceği birlikte inşa etmek için şimdi harekete geçin !

#yaparsaeniyiESTÜYAPar

Etkinlik Kuralları

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mart 09, 2024 10:00
Bitiş Mart 10, 2024 16:00
Organizatör ESTÜYAP
Kategori Topluluklar
Eskişehir Teknik Üniversitesi Gazipaşa Mahallesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü - Tepebaşı / Eskişehir
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail