Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Geçmişin Ritimleri, Geleceğin Melodileri: Zaman Tüneli Partisi! Up Level, zamanın ötesine bir yolculuk vaat ediyor: Zaman Tüneli! 26 Ocak'ta Ankara Milyon Performance Hall'de gerçekleşecek bu benzersiz etkinlikte, her saat başı radyo frekansları değişecek ve farklı bir dönemin kapıları aralanacak. Vintage esintileriyle başlayacak gecede, geçmişin nostaljisinden, geleceğin ritimlerine doğru unutulmaz bir serüven sizleri bekliyor.

Bu büyülü gecede, Onur ATLI, Mert ŞERANER, Ege DİNÇ, Ata MERT, Big BOYZ ve Ahmet ÜNLÜ gibi isimler sahne alacak. Her biri, farklı dönemlerin müzikal dokusunu yansıtacak ve sizleri zamanda bir yolculuğa çıkaracak.  Her saat ilerlediğinde, yeni bir frekans, yeni bir atmosfer ve yeni bir deneyim sizi karşılayacak.

Zaman Tüneli, sadece bir parti değil, aynı zamanda bir zaman makinesi. Geçmişin tozlu sayfalarından, geleceğin parlak ışıklarına uzanan bu eşsiz deneyim için hazır mısınız? Bu olağanüstü geceyi kaçırmayın, tarihin her dönemini dans ederek yaşayın!

Biletler sınırlı, bu eşsiz deneyimi yaşamak için yerinizi hemen ayırtın! 

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Ocak 26, 2024 19:30
Bitiş Ocak 27, 2024 02:00
Organizatör Uplevel Event
Kategori Parti
Milyon Performance Hall Ankara Bahçelievler Mahallesi Azerbaycan Caddesi No: 41 - Çankaya / Ankara
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail