Etkinlik sona ermiştir.

Etkinlik Detay

Ayın en çok beklenen etkinliğine gün sayıyoruz! 24 Mayıs'ta 360 Istanbul Teras'ta, eğlence anlayışınızı yeniden tanımlayacak bir parti için hazır olun! Sizi unutulmaz bir dans maratonuyla buluşturduk, Rusya'nin en iyi DJ'lerinden Zuma Dionys'in ritimleri eşliğinde!

Arkadaşlarınızla birlikte kadehlerinizi kaldırın, yıldızlı gökyüzü altında şafağa kadar dans edin ve ömür boyu sürecek anılar yaratın. Bize katılın ve enerji dolu ve heyecan verici bu muhteşem geceye dahil olun! Gerçek bir kutlamanın atmosferine kendinizi kaptırmak için şansı kaçırmayın.

Etkinlik Kuralları

Girişlerde kadın ve erkek oranına dikkat edilecektir.

18 yaşın altındaki katılımcılar etkinliğe alınmayacaktır.

Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

Organizatör, programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

biletimGO ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizatör, etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, plastik şişe, teneke kutu, yanıcı, patlayıcı ve yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Bilet satın alanlar, güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

Etkinlik Bilgileri

Başlangıç Mayıs 24, 2024 20:00
Bitiş Mayıs 25, 2024 04:00
Organizatör Owl Community
Kategori Parti
360 Istanbul Tomtom Mah. İstiklal Cad. No:163 K: 8, Beyoğlu/İstanbul
Etkinlik Sayfaları

Yorumlar

person
mail