Benimle Delirir Misin? 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Benimle Delirir Misin?

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

26
Şubat
Salı
2019
20:00

Bitiş

26
Şubat
Salı
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

"Benimle Delirir Misin?" Adana etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Benimle Delirir Misin?, 26 Şubat tarihinde Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde sizlerle...

Kim bilir belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havva'daydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı. Bir evlilik ve aşk aranjmanı... Evlilik yeminleri, güzel aşk sözcükleri ile başlayan, evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç.

Hepinizin hikayesi. Tıpkı mecburi hizmet gibi yaşı gelince girmek zorunda oldukları dünya evinde aklın sınırlarını zorlayan biri kadın biri erkek iki kişi. Asıl meseleleri, aşkın gözü nasıl kör ettiği ve sonrasında onları nasıl mat ettiği. Kim bilir belki önce evlilik aşkı öldürüyordu, ardından da aşk intikam için sizi. Aslında yıllarca hiçbiriniz tam manasıyla çözememiştiniz bu derin meseleyi. Nikah masasına gömülen bir aşkın ardından bir kadın ve erkeğin kendilerini aklama va yanlışlarını saklama çabaları tiyatro yazarı Mine Artu'nun kaleminden Nihan Durukan Yapıcı ve Necmi Yapıcı'nın muhteşem yorumuyla kaçık bir aşk hikayesine dönüşüyor.

Sadece bir kaç saat delirmeye varım diyenler, mutsuz kadınların, mutsuzluk veren kayınvalidelere, mutsuz kocaların da “Eee artık evlenme vaktin geldi de geçiyor” diyen babalara dönüştüğü trajikomik bir dünyayı bir kez daha keşfetmek isteyenler!

Yazar: Mine Artu
Yönetmen: Necmi Yapıcı
Oyuncular: Nihan Durukan Yapıcı , Necmi Yapıcı 
Yapımcı: Şenay Cevrioğlu 
Organizasyon: Berkan OZ

ETKİNLİK YERİ

Yer

Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi

Adres

Belediye Evleri Mah. Türkmenbaşı Bulvarı No: 62 Çukurova MERKEZ / Adana

Yol Tarifi Al

YORUMLAR