Eda Baba 2019 – Etkinlik & Bilet Bilgileri

Etkinlik sona ermiştir.
Eda Baba

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

13
Eylül
Cuma
2019
23:00

Bitiş

13
Eylül
Cuma
2019
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Eda Baba İzmir etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eda Baba, 13 Eylül'de Ooze Venue sahnesinde...

2008 yılında müzikal anlamda ilk sahne deneyimlerini yaşamaya başlayan Eda Baba, son zamanlarda Youtube üzerinden yayınladığı şarkı yorumlarını konserlerine taşıyor. Repertuarına dahil ettiği her şarkıyı kendine has yorumlamasıyla beğeni toplayan müzisyen, dinleyicilerin keyifle eşlik ettiği parçalarda onlarla duygusal ve müzikal bir ortaklıkta buluşuyor. 

İlk olarak kurucularından olduğu "Eski Bando" grubuyla birlikte eski 45'likler konseptinde şarkılarını dinleyicileriyle buluşturan Eda Baba, grup ile 2014 yılında “Renkli Şeyler”, 2016 yılında “İstanbul Beyrut Paris” albümlerini yayınladı. 

İlk solo albümü “Bir Küçük Tebessüm”ü 2019 Şubat ayında müzik severlerin ilgisine sunan Eda Baba, yoğun duygular hissettirebilen sözler üzerine yapılan düzenlemelerle yüzlerde bir küçük tebessüm bırakabilmeyi arzuluyor. Farklı kitleleri aynı anda etkileyebilecek sound zenginliğiyle dikkat çeken solo çalışmasında söz ve müzikleri kendisine ait 6 şarkı dikkat çekerken ayrıca Cem Adrian ve Üner Demir’e ait birer şarkı da “Bir Küçük Tebessüm”de yerini alıyor. 

Klasik Gitar & Ud: Ongun Ülker 

Akustik Gitar & Elektrik Gitar: Emir Can Başar 

Bas Gitar: Şansal Aktaş 

Davul: Cihan Kahvecioğlu 

Keman: Üner Demir

ETKİNLİK YERİ

Yer
Ooze Venue
Adres
Kazım Karabekir Cad. No: 46 - BORNOVA / İzmir