Benim Festivalim 2020 – Etkinlik & Bilet Bilgileri
Benim Festivalim

ETKİNLİK BİLGİLERİ


Başlangıç

09
Mayıs
Cumartesi
2020
13:00

Bitiş

09
Mayıs
Cumartesi
2020
23:59

ORGANİZATÖR

ETKİNLİK DETAYI

Benim Festivalim İstanbul etkinlik programı hakkında detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Benim Festivalim'e Sadece Gençler Katılabilir! Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 9 Mayıs'ta şehrin en havalı gençlik festivali “Benim Festivalim” ile kapılarını 21 yaş altı genç dostları için açıyor.

Bu Festival Senin! 
KüçükÇiftlik Park’ın genç dostlarına hediyesi, daha üçüncü yılında gençlerin vazgeçilmezi haline gelen Benim Festivalim, ülkemizin sevilen sanatçı ve gruplarından oluşan zengin line-up’ı, eğlenceli, eğitici ve öğretici içerik programları, teknoloji ve spor alanları, ilham verici söyleşileri ile bu yıl yine dopdolu.  

Temponun hiç düşmediği benzersiz bir festivale hazır olun! 

Gün boyu sürecek atölyelerle hızımız hiç kesilmeyecek! 

Sunduğu nitelikli içerikleriyle benzerlerinden ayrışan Benim Festivalim, gençleri öğrenmeye teşvik edecek atölyeler, trend konularda yapılacak söyleşiler, gençlerin yetenek ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri aktiviteler ile gençleri sadece müziğe değil birbirinden keyifli etkinliklere de doyuracak. Gün boyu sürecek color up çılgınlığına bu yıl sim pırıltısı da eklenecek.  

Sadece 21 yaş altı gençlerin katılabildiği Benim Festivalim, URU organizasyonu ile 9 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta.

ETKİNLİK YERİ

Yer
KüçükÇiftlik Park
Adres
Kadırgalar Cad. No: 4 - MAÇKA / İstanbul